skip navigation

Schedules Spring

SPRING SCHEDULE

PARK/FIELD
March 31st 8am 9am 10am 11am 12pm 1pm
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Stropka vs Guinn(3/4) Smidt vs Hintze Akinduro(3/4) vs Miller(3/4) Johnson(3/4) vs Kaufmann
Field 2 Lord/Bales vs Bien-Willner Guinn(5) vs LaBere Kapur vs Bell Akinduro(5) vs Coburn
Field 3 Abujubara vs Hoffman Miller(6) vs Kotila Johnson(6) vs Minnick Sichi vs Tesensky
Field 4 Frank-Heit vs Cash Feldman vs Taylor Mayer vs Booth
Field 6 (9v9) Janis vs Kaufmann Gold Kaufmann Gold vs Lopez Gorzynski vs Searfoss Cencimino vs United Lopez Silver vs United Kaufmann Blue vs MFC Blue
Jackrabbit Park 7v7 (East) Rapp vs Pierce Troost vs Haasch Grey Tatko vs Haasch Black Boothe vs Trojan Mission Roadrunners vs Tatko
April 7th
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Guinn(3/4) vs Kaufmann Miller(3/4) vs Hintze Stropka vs Johnson (3/4) Akinduro (3/4) vs Smidt
Field 2 Bell vs LaBere Guinn(5) vs Kapur Lord/Bales vs Akinduro (5) Bien-Willner vs Coburn
Field 3 Johnson(6) vs Abujubara Minnick vs Hoffman Tesensky vs Kotila Miller(6) vs Sichi
Field 4 Taylor vs Mayer Cash vs Booth Feldman vs Frank-Heit
Field 6 (9v9) Janis vs Gorzynski Kaufmann Gold vs Searfoss Lopez vs Searfoss Cencimino vs Lopez Silver Kaufmann Blue vs MFC Blue
Jackrabbit Park 7v7 (East) Haasch Black vs Pierce Trojan vs Haasch Grey Mission Roadrunners vs Boothe Boothe vs Troost Rapp vs Tatko
April 14th
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Akinduro(3/4) vs Johnson (3/4) Smidt vs Stropka Miller(3/4) vs Kaufman Hintze vs Guinn(3/4)
Field 2 Lord/Bales vs Coburn Akinduro(5) vs Bien-Willner Guinn (5) vs Bell LaBere vs Kapur
Field 3 Tesensky vs Miller(6) Minnick vs Abujubara Johnson(6) vs Hoffman Sichi vs Kotila
Field 4 Cash vs Mayer Feldman vs Booth Frank-Heit vs Taylor
Field 6 (9v9) Janis vs Searfoss Kaufmann Gold vs Gorzynski Lopez vs Searfoss Lopez Silver vs Kaufmann Blue Cencimino vs United
Jackrabbit Park 7v7 (East) Mission Roadrunners vs Trojan Rapp vs Haasch Black Trojan vs Troost Tatko vs Pierce Boothe vs Haasch Grey
April 21st
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Smidt vs Johnson(3/4) Miller(3/4) vs Guinn(3/4) Akinduro(3/4) vs Stropka Hintze vs Kaufmann
Field 2 Guinn(5) vs Akinduro(5) Kapur vs Lord/Bales Bien-Willner vs Bell Coburn vs LaBere
Field 3 Sichi vs Johnson(6) Tesensky vs Minnick Miller(6) vs Abujubara Kotila vs Hoffman
Field 4 Frank-Heit vs Mayer Taylor vs Booth Cash vs Feldman
Field 6 (9v9) Lopez vs Gorzynski Kaufmann Gold vs Lopez Janis vs Searfoss Cencimino vs MFC Blue Lopez Silver vs MFC Blue Kaufmann Blue vs United
Jackrabbit Park 7v7 (East) Trojan vs Pierce Mission Roadunners vs Haasch Grey Troost vs Tatko Haasch Grey vs Haasch Black Boothe vs Rapp
April 28th
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Akinduro(3/4) vs Hintze Johnson(3/4) vs Guinn(3/4) Smidt vs Miller(3/4) Stropka vs Kaufmann
Field 2 Bien-Willner vs Kapur Akinduro(5) vs LaBere Guinn(5) vs Coburn Bell vs Lord/Bales
Field 3 Miller(6) vs Hoffman Kotila vs Johnson(6) Tesensky vs Abujubara Sichi vs Minnick
Field 4 Cash vs Taylor Frank-Heit vs Booth Feldman vs Mayer
Field 6 (9v9) Gorzynski vs Lopez Searfoss vs Gorzynski MFC Blue vs Kaufmann Blue Lopez Silver vs United Lopez Silver vs Cencimino Janis vs Kaufmann Gold
Jackrabbit Park 7v7 (East) Rapp vs Mission Roadrunners Haasch Black vs Trojan Rapp vs Troost Haasch Grey vs Pierce Tatko vs Boothe
May 5th
Jackrabbit Park 4v4 (West)
Field 1 Smidt vs Kaufmann Akinduro(3/4) vs Guinn (3/4) Stropka vs Miller(3/4) Hintze vs Johnson(3/4)
Field 2 Akinduro(5) vs Kapur Coburn vs Bell Lord/Bales vs Guinn(5) Bien-Willner vs LaBere
Field 3 Sichi vs Abujubara Tesensky vs Hoffman Kotila vs Minnick Miller(6) vs Johnson(6)
Field 4 Frank-Heit vs Cash Feldman vs Taylor Mayer vs Booth
Field 6 (9v9) Janis vs Gorzynski Gorzynski vs Kaufmann Gold Kaufmann Blue vs Lopez Silver United vs Kaufmann Blue Searfoss vs Lopez Cencimino vs MFC Blue
Jackrabbit Park 7v7 (East) Trojan vs Tatko Rapp vs Haasch Grey Mission Roadrunners vs Troost Haasch Black vs Boothe Troost vs Pierce
May 12th
Jackrabbit Park 4v4 (West) 8am-8:50am 9:30am-10:20am 10:30am-11:20am 11:45am-12:30pm
Field 1 Smidt vs Hintze Smidt vs Johnson(3/4) Sichi vs Hoffman Sichi vs Johnson (6)
Field 2 Guinn(3/4) vs Johnson(3/4) Hintze vs Guinn(3/4) Tesensky vs Johnson(6) Hoffman vs Tesensky
Field 3 Akinduro(3/4) vs Miller(3/4) Akinduro(3/4) vs Kaufmann Miller vs Minnick Miller vs Abujubara
Field 4 Stropka vs Kaufmann Miller(3/4) vs Stropka Kotila vs Abujubara Kotila vs Minnick
Field 5 Lord/Bales vs LaBere Lord/Bales vs Bell Frank-Heit vs Taylor Frank-Heit vs Feldman
Field 6 Akinduro(5) vs Bell Akinduro(5) vs LaBere Cash vs Booth Mayer vs Booth
Field 7 Bien-Willner vs Guinn(5) Bien-Willner vs Kapur Mayer vs Feldman Cash vs Taylor
Field 8 Coburn vs Kapur Guinn(5) vs Coburn
8am 9am 10am 11am 12pm 1pm
Crossed Arrows East (9v9) Gorzynski vs Searfoss Gorzynski vs Lopez Kaufmann Gold vs Janis Lopez Silver vs MFC Blue United vs Cencimino Cencimino vs Kaufmann Blue
Jackrabbit Park 7v7 (East) Rapp vs Haasch Black Trojan vs Pierce Mission Roadrunners vs Haasch Black Pierce vs Mission Roadrunners Haasch Grey vs Tatko Boothe vs Troost